Hizmetlerimiz


HİZMETLERİMİZ1996'dan beri Maslak'ta hizmet veren Volvo Yetkili Servisi Evo, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yenilendi.VOLVO

Evo Otomobilcilik olarak 1996 yılından beri yetkili Volvo servisi olarak hizmet vermekteyiz. Volvo eğitimli ve sertifikalı elemanlarımız ile araçlarınızın bakımınımükemmel şekilde yapmaktayız. Volvo onaylı boya ve kaporta hizmetimiz ile aracınızın ilk günkü  görünümünü korumaktayız.Türkiye'de ilk defa uygulanmaya başlanan One Hour Stop projemiz Maslak'ta hizmetizde.artık sizlere daha hızlı hizmet sunabileceğiz.

Evo-Bodrum şubemiz 2013 Mayıs ayı itibarıyla yılın oniki ayı siz Volvo severlerin hizmetinde.MAZDA

Güleryüzlü ve eğitimli personelimizle sizlere en uygun aracı seçmenize yardımcı olmakta, satış ekibimizle Mazda sahibi olmanız için elimizden gelen herşeyimükemmel şekilde yerine getirmekteyiz.Mazda araçlarınıza servis hizmeti vermek için açtığımız yetkili servisimizde araçlarınızın bakım, onarım, boya vekaporta ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
BOSCH CAR SERVICE

En ileri araç teknolojisi üzerinde bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirebilecek teknik birikimi ve altyapısı, son teknoloji Bosch test ekipmanları, Bosch kurumsal kimliği ve müşteri odaklı yapısı ile EVO Bosch Car Service her marka otomobiliniz için gönül rahatlığı ile aracınızın servis hizmetini alabileceğiniz bir kurumdur.


3M

Yüksek kaliteli 3M ürünleri ile araçlarınızın detaylı iç ve dış temizlik, boya koruma, cam film uygulama, restorasyon ve yenileme hizmetlerini uzman personelimizile özel lokasyonumuzda sunmaktayız.