VİZYON & MİSYON


Vizyon & MisyonEvo'nun Misyonu ve Vizyonu

EVO, zorunlu olduğunuz için değil, sağlayacağımız rahatlık ve güveni düşünerek geleceğiniz bir servis anlayışının oluşmasını sağlamaktadır. 

Gelin, Volvo'nuzun anahtarını EVO'ya emanet edin. Karanlık bodrum katlarında olmayan, tamamen klimatize edilmiş, ferah, rahat çalışma ve bekleme salonunda kahvenizi yudumlayın, gazete ve dergileri karıştırın, televizyon seyredin, bilardo oynayın ya da Volvo'nuz üzerinde yapılan çalışmayı bekleme salonumuzdan izleyin. 

Düzenli eğitimlere tabi tutulan uzmanlarımız, gereken tamir ve bakımları yaparken, Volvo standartlarından asla ödün vermezler. Bu deneyimi yaşadığınızda göreceksiniz ki EVO sektörde tanınan bir marka olma yolunda ilerlemektedir.Bilgi, Teknoloji ve Deneyim

Endişelenmeyin, Volvo'nuz emin ellerde. Mühendislerimiz gelişen teknoloileri Volvo'nuza uygulamaktalar. EVO'ya gelen her aracın bilgisayar desteği ile çok noktadan kontrolleri yapılmaktadır. Süresi dolan ve bozulan parçalar deneyimli teknisyenlerimiz tarafından titizlikle değiştirilmektedir. Volvo'nuzun ilk günkü performansında çalışması için EVO'da her şey yapılır. 

Teknolojinin yardımı, yılların birikim ve deneyimiyle,güvenliğiniz ve sürüş konforunuzun devamı EVO'da sağlanır.